^powrót na początek

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Informacje dla druhów

Jeżeli ktoś ceni sobie naszą działalność możne zostać naszym sponsorem i wpłacić dowolną kwotę pieniężną tytułem "darowizna na cele statutowe" bezpośrednio na nasze konto bankowe nr 54 9637 1011 2002 1001 9399 0001

Today38
Yesterday187
This week433
This month2541
Total136522
czwartek, 24, październik 2019 03:33
Powered by CoalaWeb

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Członkowie

 

 

Lp.

 

 

Nazwisko i imię

 

Rok wstąpienia

 

Funkcja

 

Wyszkolenie

1.

Deryło Stanisław

1967

strażak

 

2.

Dyjak Marek

1976

HONOROWY

 

3.

Łebko Marian

1976

strażak

 

4.

Dec Janusz

1978

strażak

naczelników

5.

Żołopa Kazimierz

1978

strażak

 

 

6.

 

Tutka Zygmunt

 

1981

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Potoku Górnym

uzupełniające, naczelników, komendanta gminnego

7.

Tutka Feliks

1981

strażak

 

8.

Skromak Stanisław

1986

strażak

 

9.

Łoś Marian

1987

strażak

 

10.

Siek Stanisław

1989

strażak

 

11.

Igras Bogdan

1994

strażak

 

12.

Staroński Wiesław

1994

strażak

 

13.

Pawęska Tomasz

1995

strażak

 

14.

Pawelec Stanisław

1995

strażak

 

15.

Grabias Julian

1998

strażak

 

16.

Wardach Roman

1998

strażak

 

17.

Paszko Piotr

1998

SEKRETARZ

uzupełniające

18.

Hachuj Tomasz

1998

strażak

uzupełniające

19.

Zwolak Piotr

1998

Kierowca

podstawowe, mechanik-konserwator

20.

Dec Ryszard

1999

GOSPODARZ

 

21.

Garbacz Arkadiusz

1999

Kierowca

podstawowe, mechanik-konserwator

22.

Siek Emil

2000

strażak

 

23.

Serafi Łukasz

2000

Kierowca

podstawowe, mechanik-konserwator, płetwonurek

24.

Grabias Paweł

2003

strażak

podstawowe, rat.techniczne, dowódca, naczelników

25.

Hachuj Jarosław

2003

strażak

podstawowe, dowódca, naczelników, LPR

 

26.

 

Waliłko Michał

 

2005

Przewodniczący kom.rewizyjnej, Kierowca

 

27.

Niemiec Robert

2005

strażak

 

28.

Mazurek Andrzej

2005

strażak

podstawowe

29.

Waliłko Mateusz

2005

Kierowca

 

30.

Zwolak Marcin

2005

Kierowca

 

31.

Tutka Krzysztof

2005

strażak

podstawowe, rat.techniczne, rat.medyczne

32.

Lewkowicz Zbigniew

2005

Kierowca

uzupełniające, mechanik-konserwator, LPR

33.

Tutka Krzysztof

2006

strażak

podstawowe,rat.techniczne

34.

Grabias Piotr

2007

strażak

podstawowe

35.

Dudek Mateusz

2007

strażak

 

 

36.

 

Zwolak Cezary

 

2008

 

Kierowca

podstawowe, mechanik-konserwator, rat.techniczne, dowódca

37.

Szpyt Andrzej

2008

Kierowca

podstawowe, mechanik-konserwator

38.

Dziewa Piotr

2008

Prezes sekcji sportowej

podstawowe, rat.techniczne

39.

Dziewa Paweł

2008

strażak

podstawowe, rat.techniczne

40.

Sarzyński Rafał

2008

SKARBNIK

 

41.

Bucior Kamil

2009

strażak

podstawowe

42.

Ryczko Andrzej

2009

strażak

podstawowe, rat.techniczne,  dowódca, LPR

43.

Deryło Kamil

2009

Kierowca

podstawowe, rat.techniczne, mechanik -konserwator

44.

Szabat Karol

2009

Kierowca

podstawowe, rat.techniczne, dowódca, mechanik-konserwator

45.

Jaśkowski Grzegorz

2010

strażak

podstawowe, rat.techniczne, LPR, dowódca, rat.medyczne, naczelników

46.

Dudek Paweł

2010

PREZES,

Kierowca

podstawowe,rat.technicznemehcanik-konserwator, dowódca

47.

Tutka Mateusz

2010

strażak

podstawowe, rat.techniczne, dowódca

48.

Śniosek Mateusz

2010

strażak

podstawowe, rat.techniczne

49.

Bucior Sylwester

2010

V-ce NACZELNIK

podstawowe, rat.techniczne, dowódca, LPR, rat.medyczne

50.

Bzdyra Ryszard

2011

NACZELNIK,

Kierowca

podstawowe, rat.techniczne, dowódca, LPR, mechanik-konserwator

51.

Niemiec Marek

2011

Członek komisji rewizyjnej

podstawowe, rat.techniczne, rat.medyczne

52.

Skromak Patryk

2011

Kierowca

podstawowe, mechanik-konserwator

53.

Grabias Mateusz

2011

strażak

podstawowe, rat.medyczne, rat.techniczne, dowódca, naczelników

54.

Bucior Mateusz

2011

strażak

podstawowe, rat.medyczne

55.

Ryczko Marek

2011

Członek komisji rewizyjnej

podstawowe, rat.techniczne, dowódca, naczelników

56.

Szabat Adam

2012

strażak

podstawowe, rat.techniczne

57.

Zwolak Kamil

2012

Kierowca

podstawowe, mechanik-konserwator

58.

Matuszak Adam

2012

GOSPODARZ

podstawowe

59.

Łoś Radosław

2012

strażak

 

60.

Konieczny Łukasz

2012

strażak

podstawowe

61.

Bucior Damian

2012

strażak

podstawowe, rat.medyczne

62.

Matuszak Mateusz

2012

strażak

 

63.

Wardach Szymon

2013

strażak

 

64.

Latocha Paweł

2013

strażak

podstawowe, rat.techniczne

65.

Zabłotni Łukasz

2013

V-ce PREZES

podstawowe

66.

Głowik Dawid

2013

strażak

podstawowe

67.

Bucior Krystian

2014

strażak

podstawowe 

68.

Pawęska Marcin

2014

strażak

 

69.

Bzdyra Rafał

2014

Członek sekcji sportowej

 podstawowe 

70.

Waliłko Leszek

2014

Członek sekcji sportowej

 

71.

Niemiec Krzysztof

2015

strażak

 

72.

Dec Krzysztof

2016 

strażak

 podstawowe

73.

Czarny Marek

2017

strażak

 podstawowe

74.

LewkowiczDamian

2017

strażak

 

75.

Tutka Szymon

2018

strażak

 

76.

SkromakBartłomiej

2018

strażak

 

77.

Igras Piotr

2018

strażak

podstawowe 

78.

Kosmala Rafał

2018

strażak

podstawowe

79.

Zwolak Bartłomiej

2018

strażak

podstawowe

80.

Dudek Bartosz

2018

strażak

 

81.

Szwedo Kamil 

2018

strażak

 

82.

Szwedo Agata 

2018

strażak

 

83.

Dyjak Stanisław

2019

Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Potoku Górnym

 

 

 



Copyright 2019  Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinach Dolnych