^powrót na początek

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
foto5

Informacje dla druhów

Jeżeli ktoś ceni sobie naszą działalność możne zostać naszym sponsorem i wpłacić dowolną kwotę pieniężną tytułem "darowizna na cele statutowe" bezpośrednio na nasze konto bankowe nr 54 9637 1011 2002 1001 9399 0001

Today38
Yesterday187
This week433
This month2541
Total136522
czwartek, 24, październik 2019 03:31
Powered by CoalaWeb

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Sekcja sportowa

     Sekcja sportowa istnieje w naszym OSP od 2007 roku. Była to oddolna inicjatywa najmłodszych druhów w naszej straży, których z roku na rok przybywało coraz więcej. Zauważyli oni narastający w naszych szeregach potencjał sportowy i postanowili to wykorzystać. Młodzi strażacy zgłosili swój pomysł Zarządowi OSP Lipiny Dolne, który w krótkim czasie po tym, zorganizował zbiórkę na której szczegółowo omówiono cele oraz plan działalności sekcji sportowej. Inicjatywa spotkała się z aprobatą wszystkich strażaków obecnych na zebraniu i właśnie tego dnia tj.11.03.2007 roku uchwałą powołano do życia Sekcję Sportową działającą przy OSP Lipiny Dolne.Również tego dnia powołano trzy osobowy zarząd sekcji, który miał kierować poczynaniami strażaków wchodzących w skład sekcji, organizować im prace, ponadto upoważniony był do prowadzenia zewnętrznych rozmów w imieniu Zarządu OSP z innymi jednostkami OSP czy też klubami sportowymi, które chciały się zmierzyć z nami w jakimś turnieju.

      Głównym zadaniem było odciążenie Zarządu OSP w sprawach sportowych tak aby zyskany w ten sposób czas mógł poświęcić na inną, równie ważną działalność dla naszej straży.

      Od początku swojego istnienia, członkowie sekcji biorą aktywny udział w wydarzeniach sportowych, odbywających się na terenie naszej gminy czy też powiatu a także organizują tego typu zawody jak choćby organizowany od kilku lat, regularnie co rok Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Prezesa OSP Lipiny Dolne. Preferowane przez naszych strażaków konkurencje sportowe to przede wszystkim siatkówka, piłka nożna oraz piłka nożna halowa. Jednakże, chętnie startujemy także w innych konkurencjach np. tenis stołowy czy też jesteśmy wykorzystywani przez sołectwo w Lipinach Dolnych do startu w różnego rodzaju zawodach.

Poniżej przedstawiam skład zarządu oraz dokonania sekcji od czasu jej powstania.

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany zaproszeniem nas do jakiegoś turnieju, zawodów, sparingu proszę kontaktować się z Prezesem sekcji pod nr tel. 510194686.

       ZARZĄD

Prezes - dh Piotr Dziewa

V-ce Prezes - dh Leszek Waliłko

V-ce Prezes - dh Rafał BzdyraCopyright 2019  Ochotnicza Straż Pożarna w Lipinach Dolnych